DEKORACE NA PŘÁNÍ

 

DEKORACE NA MÍRU- ANEB REALIZACE DEKORACÍ DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

 

Působíme  v oblasti  dekorací, aranžérství a bytových doplňků od roku 2011 a během této doby jsme nasbírali mnoho zkušeností v této oblasti. Jsme schopni zajistit dekorační servis od A až do Z jak pro firemní zákazníky a firmy,  a rovněž pro konečného zákazníka.

 

Jsme připraveni přijímat i nadstandardní výzvy jakýchkoliv realizací dekorací pro Váš  obchod, restauraci, hotel, výlohu, recepci a jakýkoliv komerční prostor nebo kancelářské prostory a to i v závislosti na ročním období, tedy sezónní dekorace. 

Potřebujete poradit jak udělat dekorace na svatbu, rodinou oslavu nebo nějaký večírek? Tak jsme tu přesně pro Vás! Určitě nás moc potěší i realizace dekorací Vašeho rodinného domu, bytu nebo zahrady.

Zaručujeme opravdu velmi individuální přístup v profesionální kvalitě s citem pro detail.

Navrhujeme a realizujeme veškeré dekorace na klíč v široké škále stylů, motivů, tvarů, barev a materiálů. Naše zkušená aranžérka Vám poradí a doporučí, co by pro Vaši danou věc bylo nejvhodnější a ukáže Vám naše možnosti dle Vašeho vkusu nebo přání.  Dekorace můžeme vyrobit na míru, přesně podle Vašich požadavků – od prvotního až návrhu až po konečnou realizaci.

               Spolupracujeme jak s českými tak i se zahraničními dodavateli a díky tak široké nabídce sortimentu  Vám zajistíme originalitu provedení výzdoby nebo dekorace.

Déle nabízíme možnost  ručně vyrobených dárkových košů a balíčků

Vždy se najde příležitost, kdy někoho potěšit, ať už drobnou maličkostí nebo větším darem, který vyjádří, jak moc si vážíte partnerství a spolupráce.

Koše a balíčky umíme personalizovat štítkem se jménem, nebo logem Vaší společnosti.

-Do dárkových košů a balíčků můžeme přidat upomínkový předmět nebo pozornost s logem nebo sloganem Vaší firmy dle Vašeho přání.

 

 

 

Dekorativní výzdoba prostor a výroba dárkových košů i balíčků jsou vždy vytvořeny s důvtipem a kreativitou nám vlastní. Používáme a vybíráme produkty z našeho aktuálního sortimentu, který čítá přibližně 30.000 položek.

  

 Pokud máte zájem o podrobné informace nebo o vytvoření cenové nabídky, neváhejte a kontaktujte nás na info@veselazena.cz nebo 777 939 646, rádi s Vámi vymyslíme nejvhodnější řešení. Tým

 

 logo_VZ_horizontal

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.