PŘEDSTAVENÍ TÝMU

Naši práci děláme s láskou. A i když je to někdy doslova napínavé, vždy si dáme záležet na osobním a vstřícném přístupu k zákazníkovi.

Jsme rodinná firma a svým profesionálním nasazením a přístupem dokážeme příjemně předčit očekávání zákazníka.

 

 

Láďa – Marketing, It řešení, personalista

obchod@veselazena.cz

 

Jsem energický a veselý muž, mám na starost SEO a E-Commerce Marketing, IT, personalistiku a Velkoobchod.

Nejvíc mě baví vidět, jak se věci dávají do pohybu a následně sledovat jak se vyvíjejí tím správným směrem. A vzhledem k tomu, jak se dnešní e-commerce odvětví vyvíjí a rozvíjí, tak vím, že musíme stále pracovat na nových možnostech a příležitostech, aby jsme přilákali jak nové zákazníky, tak abychom měli stále co zajímavého nabídnout i zákazníkům stávajícím.

Našel jsem uplatnění svých zkušeností a schopností z marketingu, komunikace se zákazníky a v neposlední řadě vedení obchodních týmů.

Můj typ na sortiment, který mám z naší nabídky nejraději, tak jsou to jednoznačně plechové cedule s retro motivem, především ty s auty a motorkami. Takový dárek 100% udělá radost každému chlapovi!

 

 

Lenka – Finance a provoz , zákaznický servis

info@veselazena.cz

Jsem maminkou našich tří milovaných a šikovných fešáků a protože už jsou větší, tak jsem se mohla vrátit k působení ve VESELÉŽENĚ, kterou jsem si kdysi vysnila a začala postupně realizovat.

Dnes mám na starosti primárně finance a agendu společnosti. Také se zaměřuji na jeden z našich velmi zajímavých cílů a to jsou interiérové dekorace na míru především pro různé společnosti a jejich reprezentativní prostory - recepce, kanceláře nebo společné prostory. Další moje velmi oblíbená činnost je řízení maloobchodu - komunikace se zákazníky, prodej a péče o zákazníky, vyřizování objednávek, reklamací a všeho s tím spojené. K tomu stejně tak patří komunikace s dodavateli a objednávání zboží.

Uplatňuji své letité zkušenosti z řízení a organizace provozů v různých odvětvích a také komunikační dovednosti.

Moje lásky na první pohled jsou hlavně kuchyňské doplňky a kvalitní nádobí ze skla a porcelánu. Jako vášnivá kuchařka to dokážu opravdu ocenit.

 

Monika -  Aranžérství, zákaznický servis, prodej

monika@veselazena.cz

 

I když jsem mamkou téměř na plný úvazek, tak bytové doplňky a dekorace patří mezi moje největší slabosti, vždy se snažím mít vše sladěné a doslova vymazlené. A právě protože k tomuto sortimentu mám tak vřelý vztah, slovo dalo slovo a stala jsem se plnohodnotným členem týmu VESELÉ ŽENY. Podobně jako Lenka se starám o maloobchod, především o vyřizování objednávek a komunikaci se zákazníky. Díky svému citu pro detail a barevné kombinace se  dále věnuji aranžování a vytváření originálních dekorací na zakázku. Jako aranžérka mám za sebou několik zajímavých projektů, kde jsem vždy uplatnila můj cit pro danou věc a zákazníci byly vždy nadmíru spokojení. A protože mám také velký přehled o sortimentu, rovněž řeším správné zařazení produktů v kategoriích, aby jste vždy měli produkty přehledně roztříděné a v naší široké nabídce jste se snadno orientovali. Také se starám o náš útulný showroom, který pravidelně na každé roční období stylově vyzdobuji.

Neustále objevuji nové možnosti při vytváření dekorací na míru, sbírám inspiraci a tyto zkušenosti i postřehy následně převtěluji do individuálních realizací.  Pro jednotlivé realizace jsou velmi důležité organizační schopnosti a orientace v prostoru.

Mými jasnými favority jsou dekorace ve venkovském stylu. Miluji přírodní materiály a barvy.

Těšíme se na Vás, tým

 logo_VZ_vertikal

Instagram veselazena.cz