Podzimní dekorace

Léto už se pomalu blíží ke konci a to znamená, že je na čase začít vybírat podzimní dekorace. Možná si říkáte, že je na to ještě moc brzy.. Ale ani se nenazdáme a bude všude kolem poletovat různě barevné listí a bude sychravo. Nyní se společně podíváme na různé typy dekorací, které si na letošní podzim můžete pořídit.

Svícny a lucerny

V nevlídném počasí má většina lidí potřebu prostory zútulňovat a zateplovat. Skvělou dekorací, která přesně splní i takové přání jsou svíčky. Ať už malé čajové, nebo nějaké větší, všechny vypadají opravdu luxusně. Můžete je mít na jídelním stole, na nočním stolku, na konferenčním stolku, na knihovně, na poličkách… Opravdu úplně všude. Jelikož samostatně nevypadají až tak hezky a není to moc bezpečné, je dobré svíčky mít v nějakém svícnu, nebo v lucerně.

114084

Podzimní zvířátka

Skvěle vedle sebe vypadají podzimní zvířátka, tak jako byste je našli v přírodě.

Ježci, veverky, sovy. Zvířátkům můžete na pravosti přidat například listy, kaštany, nebo kamínky. Můžete je naaranžoat například na paramet, nebo nějakou komodu.

 

PODZIMNÍ BARVY

 

Pokud se vám nelíbí klasické dekorace, které na podzim( či jakékoliv jiné roční období) obchody nabízí, trochu můžete zaimprovizovat. Věci, které už doma máte jako dekorace, jednoduše kupte v nějaké z podzimních barev. Například můžete vyměnit kytičkový závěs za vínový, polštářky na pohovce ze světlé barvy do kávové hnědé a tak dále. Stačí maličkosti a rozdíl uvidíte hned.

00790374_wxxcjt

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.