Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Lucerny

Dekorace, která se snad nikdy neokouká je lucerna. Působí luxusně a majestátně a rozzáří každou místnost a to doslova. Od malých lucerniček na čajovou svíčku, až po obrovské lucerny, třeba na svíček 5. V tomto článku Vám ukážeme, jaké druhy můžete na našem e-shopu nalézt, popřípadě si je pořídit a jak je v interiéru dekorovat.

 

Maličké lucerny na noční stoleček

Mezi jedny z nejroztomilejších patří rozhodně ty nejmenší svítilny. Hodí se skvěle na konferenční stůl, na malou komodu, či na noční stolek. Vejde se do nich pouze malá čajová svíčka, ale to nám vůbec nevadí, jelikož doby, kdy svítilny sloužily opravdu na svícení, už jsou dávno pryč. Lucerny se dají i zasvěsit, ale to kvůli bezpečnosti raději nedoporučujeme. Tyto lucerny se skvěle dají využít i venku, například při letním grilování.

74613

Středně velké lucerny

Tento typ jistě každý moc dobře znáte, jelikož patří mezi ty nejoblíbenější. Objevuje se jak venku, tak doma. Měří většinou kolem 30 centimetrů a vejde se do ní více čajových svíček, nebo jedna úzká vysoká. Skvěle vypadají na parapetech před okny, nebo v centru jídelního stolu.

74607

Velké lucerny

Velké lucerny jste už jistě viděli například v restaraucích, nebo hotelích. Tento trend se však postupně dosvátá i do bytů a domů. Pokud máte například velké schodiště, nebo chodbu a zdá se vám prázdná, ale není v ní mnoho prostoru například na nějaké křeslo, lucerna bude skvělá volba. Velké svíčky do těchto luceren jsou často drahé a proto je můžete zapalovat jen na vyjímečné události.

large-1_1

Instagram veselé ženy