Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Dekorace na zavěšení

Také byste rádi něčím ozdobili vaši prázdnou zeď? Pak vsaďte na netradiční, lehce neobvyklé a přesto ve světě tolik využívané závěsné dekorace.

Ať už s námi budete souhlasit či nikoliv, v Česku je využívání dekorací obecně v domácnostech celkem při zemi a lidé neradi něco mění či předělávají.

Občas využijeme květiny, fotorámeček s fotkami rodiny či sošku z dovolené a právě tím to zpravidla končí. Co takhle trošku obměnit váš domov novým stylem dekorací?

závěsné-dekorace-magazín

Co jsou závěsné dekorace?

Závěsná dekorace může být vlastně úplně cokoliv, co se dá pověsit za nějaký provázek, stuhu nebo řetízek.

Můžou to být srdíčka, kytičky, lapače snů, zvonkohry, rámečky, květináče, svítilny a v neposlední řadě nový trend skleněných zkumavek a baňek. Do koupelny to můžou být například kotvičky, lodičky, záchranný kruh.

Na Vánoce zase andělé, stromečky, chaloupky a klasické skleněné ozdoby.

Výhody závěsných dekorací

Ptáte se, proč zvolit originální závěsné dekorace? Věřte nám, mají mnohé výhody, jež vás přesvědčí je minimálně vyzkoušet. Pár jich představíme v našem článku, ještě předtím vám však ve videu představíme trochu inspirace.

A teď již k výhodám, které s sebou nesou netradiční závěsné dekorace.

Snadný úklid dekorací

Při běžném úklidu, jako je utírání prachu nemusíte každou dekoraci zvedat a pak zase vracet na stejné místo. Závěsné dekorace se nemusí leštit tak často a hlavně, nepřekáží vám.

Přeplácanost nehrozí

Jistě se vám už někdy stalo, že chvilku po dekorování určité části domova jste se sami sebe ptali, zda už to není moc. U závěsných dekorací moc není šance na to, aby se něco takového odehrálo. V místnosti totiž není moc možností, kam závěsné dekorace dávat, takže to je to, co vás bude držet zkrátka a zajistí jedinečnost.

Příznivá cena

Závěsné dekorace často patří mezi ty nejlevnější kousky v obchodech s doplňky. Berou se spíše jako něco navíc k těm klasickým dekoracím. Pokud však máte rádi minimalistický a jednoduchý styl, můžete je mít jako hlavní dekorace.

DSC_0121

Kam umístit závěsné dekorace?

Každý z vás v místnosti má minimálně 3 místa, kam můžete něco zavěsit. Je pouze na vás jaká zvolíte a která z dekorací se vám zalíbí. 

Klika u dveří - na kliku nedoporučuje dávat něco, co by se snadno rozbilo. Současně myslete i na velikost a váhu dekorace, nesmí vám překážet. Například proutěné srdíčko to zvládne. ovšem skleněná baňka nikoliv. 

Hřebíčky ve stěně - pokud zvolíte tuto možnost, snažte se hřebíček dekorací co nejlépe zakrýt. Případně využijte drobné hřebíčky, ovšem myslete při tom i na váhu dekorace.  

Garnýž - neboli tyč od závěsů, je asi nejvíce praktické a nejlépe vypadající místo na závěsné dekorace. Skvěle se spojí dekorace se závěsy. Myslete při výběru na vhodnost této kombinace.

Pokud doma máte trámy, nebojte se lehce ozdobit i je. Jestliže se vám nepovede dekoraci na trám přivázat například stuhou, opět můžete použít malý hřebíček.

Inspirace z našeho instagramu:

IMG_2296

IMG_2297 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matoušková Anna

Instagram veselé ženy