Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Inspirace na zahradní posezení

Horné letní dny a dlouhé teplé večery se nám blíží nezadržitelnou rychlostí a tak je třeba začít řešit otázku zahradního posezení. Tolik oblíbený zahradní nábytek je v posledních letech nezbytným doplňkem mnoha českých zahrad.
Společně se podíváme na to, jaké tipy posezení si můžete pořídit a jak je zútulnit. Z našich předešlých článků už všichni dobře víme, že právě dekorace jsou to, co dokáže prostory neuvěřitelně zkrášlit a zpříjemnit.

Originální zahradní nábytek zajistí příjemné posezení na zahradě. V dnešním článku si představíme jednotlivé součásti zahradního nábytku, který by neměl chybět u vás doma na zahradě.

Zahradní nábytek03

Zahradní lavice a křesílka

Křesílka a zahradní lavice se využívají hlavně v menších prostorech, jako je například balkon či přístřešek. Můžeme je umístit opravdu kamkoliv, pokud nám to prostor jen trochu dovolí. Jsou určená primárně na posezení a klábosení s přáteli či rodinou. Pokud však hledáte něco, kde se můžete v klidu nasnídat, či povečeřet, pořiďte si raději jídelní stůl s židlemi, který je uzpůsobený využití v exteriérech.

Jestli Vám však jde hlavně o odpočinek a příjemné posezení, křesílka, nebo lavice jsou pro Vás to pravé. Na útulné lavici si můžete popíjet limonádu, číst knihu nebo se slunit v pohodlí domova. Můžete zvolit nadčasový kov nebo stále oblíbenější materiál a to dřevo či kombinaci dřeva a kovů. 

Zahradní stoly a židle

Chcete na terase či zahradě pořádat originální grilovačky či večeřet společně s velkou partou lidí? Tak právě veliký stůl s židlemi je to, co by jste si měli pořídit ještě dnes.

Velikost zahradního stolu zvolte podle vlastního uvážení. Pokud nechcete stůl vyloženě na jídlo,bude Vám stačit malý kulatý, například na květiny a odložení kávy. Máte na výběr mezi dřevem, ratenem, kovem a nebo kombinacemi jako například ratan a sklo. Při výběru materiálu myslete také na to, v jakých podmínkách nábytek bude stát. Zda na něj bude pršet nebo celý den pražit sluníčko. Z našich vlastních zkušeností můžeme doporučit hlavně kovový nábytek. Na první pohled vypadá sice nepohodlně, ale tak tomu opravdu není a vydrží toho hodně.

Z naší nabídky zahradního nábytku bychom vám velmi rádi doporučili následující produkty.

zahradni stůl  zahradni zidle zahradni lavice

 

ZAHRADNÍ SlunečníkY

Věc která by Vám na zahradě rozhodně neměla chybět v případě, že plánujete trávit celý svůj den v pohodlí vašeho zahradního nábytku je právě slunečník. Sluníčko je sice příjemné, ale je třeba se před ním řádně chránit. Krom pokrývek hlavy se nabízí mnohem účinnější a příjemnější pomocník a tím je právě slunečník. Na jeho velikosti určitě nešetřete, protože zrovna v tomto směru na velikosti záleží.

S velkým slunečníkem si můžete užívat volné letní dny i bez nepříjemných spálenin, úžehů, nebo úpalů.  Ochránit sebe i svou rodinu a užít si celý den na vaší zahradě.

Zahradní dekorace

Dekorace a doplňky nepatří z pravidla jen do bytu. Dnes si představíme pár tipů, jak je využít i na verandě, terase či balkonu. Než si daný kousek vyberete, je důležité křehčí kousky na noc brát domů. V noci často bývá vítr nebobouřka a byla by škoda přijít o oblíbené kousky, které zdobí váš byt či dům. Společně se ted podíváme na dekorace, které můžete pořídit k Vašemu posezení.

Zahradní nábytek02

ZAHRADNÍ Lucerny

Mezi velmi oblíbené doplňky patří lucerny a lucerničky. Když v nich zapálíte svíčky, vytvoří nepopsatelnou atmosféru. Krom toho, že večer Vám poslouží jako zdroj světla, vypadají úžasně i přes den. Velikostí najdete na našem e-shopu mnoho, takže je pouze na Vás jakou zvolíte.

Polštáře, podsedáky a plety

Pohodlí je třeba jak v bytě, tak venku, a proto si nezapomeňte pořídit příjemné polštářky a podsedáky. Pokud máte v plánu být venku i ve večerních hodinách, skvěle Vám poslouží i plet nebo deka. Přes den je sice teplo, ale večer bývá chladno  je fajn mít možnost zabalit se do oblíbené, teplé deky.

Všechny tyto dekorace slaďte například do hnědých a béžových odstínů a vaše posezení bude zralé na fotku do magazínu!

Zahradní nábytek01

Instagram veselé ženy