Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Svatební dekorace a barvy

Pokud Vás čeká svatba a hledáte pár rad a trochu inspirace tak rozhodně čtěte dál. V minulém článku jsme se společně dívali na téma organizace svatby. Pokud jste ho ještě nečetli, tak se určitě mrkněte ZDE . V dnešním článku se podíváme na dekorace a barvy, které jsou spojené s tématikou svatby. Výjimečného dne, kdy si každá maličkost zaslouží být dokonalá.

Výzdoba a dekorace dělá opravdu hodně. Je pouze na Vás jestli, zvolíte něco tradičního a skromného, nebo naopak sáhnete po honosném stylu. Při výběru však pamatujte, že méně je někdy více.

Jaké barvy jsou vhodné na svatbu?

Jako první barva nás určitě všechny napadla tradiční bílá. Ta je už od pradávna považována za ideální barvu pro svatební den. Bílá barva je spojována s čistou krásou a něžností. Doba se však mění a proto se nemusíte vůbec bát zvolit jinou barvu. Není třeba nic bláznivého jako například zelené šaty. Stačí ozvláštnit svou svatbu za pomoci různě barevných doplňků a dekorací. Velmi dobře vypadají pastelové barvy - fialková, světle modrá, jemná růžová či decentní červená v kombinaci právě s bílou barvou. Pokud chcete trošku výraznější barvu, skvěle působí vínová. Úžasně ladí s bílou/krémovou a zaujme v dobrém smyslu slova nejednoho svatebního hosta. Když máte vybranou barvu (čí více barev) a jste si opravdu jisti, můžete zažít s výběrem a nákupem dekorací.

Srdce, srdce a zase srdce

Srdce by jako symbol lásky na Vaší svatbě určitě nemělo chybět! Zakomponovat se dá skoro kamkoliv, tak proč toho nevyužít? S motivem srdce najdete na našem e-shopu opravdu mnoho produktů. Teď se pojďme společně podívat na pár z nich, které by Vás mohly zaujmout.

Svatební girlandy

Girlandy patří mezi velmi oblíbené a to hlavně kvůli jejich tvaru a využití. Je to dlouhý řetěz složený z určitých ornamentů (srdce, kytičky, holubice). Dá se zavěsit na trámy, zábradlí, vchody. Krom věšení je můžete i jednoduše položit a to úplně kamkoliv. Na svatební stůl, do okna nevěsty či na svatební lavice

Svatební zápichy

Zápichy asi většina z Vás zná hlavně z květináčů. To ale neznamená, že je nemůžete dát kamkoliv jinam. Do zákusků, skleniček či vázaných květin. Na našem e-shopu najdete tradiční zápichy jak se srdíčky, tak s čtyřlístky, kominíčky nebo květy.

 

Svatební závěsné dekorace

Velmi dobře ve velkém prostoru působí závěsné dekorace. Prostor se rázem vyplní a bude působit útulněji. Zavěsit je můžete všude tam, kde Vám to prostor dovolí. Na kliky, trámy, závěsy, okna ale i lustry či do hluchých míst.

53248


Svatební ubrousky

At už hostinu pořádáte pro všechny zúčastněné či pouze pro blízké okolí, na výzdobě stolů byste si měli dát opravdu záležet. Svatebčané tam tráví nejvíce času a konzumují skvělé pokrmy, tak proč to ještě o chlup nevylepšit výzdobou? Krom krásného nádobí můžete zaujmout ubrousky. Jsou skvělé jak z estetického tak z praktického hlediska. Můžete z nich poskládat všelijaké útvary a věřte, že zaujmou.

 

Váza

Na svatebním stole by určitě neměla chybět váza, do které si nevěsta po obřadu dá květinu. V jednoduchosti je krása, takže může být klidně klasická skleněná bez dalších přízdob. Tvar je na Vás, jen při výběru myslete na velikost vaší květiny a umístění na slavnostním stole.

15504

svatební Holubice

Holubice jsou symbolem lásky, míru a zranitelnosti. Přináší štěstí a usmíření do svazku manželského. Pokud se vám nelíbí již tradiční motiv srdce, či k němu hledáte vhodného partnera, který by ladil, tak holubice budou to pravé! Většina z Vás asi zná z českých svateb tradici, která obnáší vypuštění holubic novomanžely po obřadu. My se dnes však společně podíváme na to, jak zakomponovat holubice do svatebního dne i trošku jinak.

svícny na svatbu

Když se setmí, svíčky na svatební hostině dotvoří dokonalou atmosféru. Na našem e-shopu najdete dokonce i svícny s holubicí. Jsou tradičně bílé, kovové a elegantní. Nabízíme je ve více velikostech. Je pouze na vás který z nich vyberete nebo zda-li zkombinujete více velikostí a tvarů při svatební výzdobě.

Andělé na svatbě

Anděl jako takový symbolizuje ochranu, zbožnost a nevinnost. A co teprve postavička anděla, která v dlaních vyzdvihuje holubici? Na svatební den jako stvořené. Je to také nádherná dekorace do domácnosti a hlavně má opravdu krásné poslání - ochraňovat.

Můžete je umístit na stoly, komody, či parapety.

OŘEZAT 01


Přejeme mnoho sil a radosti při plánování Vašeho vysněného dne - vaší dokonalé svatby!

Matoušková Anna

Instagram veselé ženy