Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Podzimní dekorace

Léto už se pomalu blíží ke konci a to znamená, že je na čase začít vybírat podzimní dekoraceOstatně, podzim, který nás čeká, nemusí být v zásadě pochmurný a chladný.

Možná si říkáte, že je na to ještě moc brzy. Avšak vše chce svůj čas a proto si při výběru dejte záležet. S příchodem podzimu si totiž domácnost žádá změnu, zejména, co se barevnosti a motivů týče. Tradiční zářivé letní barvy bychom měli nahradit pastelovými. Motiv moře a dovolených pak spadaným listím a dýněmi, tolik typickými motivy nastávajícího období.

Nyní se společně podíváme na různé typy dekorací, které si na letošní podzim můžete pořídit. Než se tak stane, připomeňme si heslo, kterým se budem při výběru řídit: "Podzim září barvami, vyberte si, které z nich rozzáří váš domov."

 

DÝNĚ JAKO DEKORACE

Právě dýně je jedním z nosných prvků dekorací na podzim, který nestárne. Klaiscké keramické dýně dokonale nahradí ty živé. A věřte mi, oproti těm živým je můžete i příští podzim zase vytáhnout a dle libosti využít k podzimnímu zdobení. Dnes je na trhu opravdu velký výběr dekorací, neomezujte se tak při výběru pouze na tu klasickou oranžovou a typicky kulatou.

V kombinaci se zeleninou či svíčkami vyniknou. Zkuste je doplnit větvičkami či podzimními květy, které dotvoří tu pravou atmosféru.

dýně-dekorace-magazín

Svícny a lucerny

Na podzim se začínají dny zkracovat a noci prodlužovat. A právě v nevlídném počasí má většina lidí potřebu prostory zútulňovat a zateplovat. Skvělou příležitostí může být využití tradičních svíček a svícnů či moderních luceren.

Skvělou dekorací, která přesně splní i takové přání jsou svíčky. Ať už malé čajové, nebo nějaké větší, všechny vypadají opravdu luxusně. Můžete je mít na jídelním stole, na nočním stolku, na konferenčním stolku, na knihovně, na poličkác. Opravdu úplně všude.

Jelikož samostatně nevypadají až tak hezky a není to moc bezpečné, je dobré svíčky mít v nějakém svícnu nebo v lucerně.

svicky-podzim-magazin

Podzimní zvířátka

Skvěle vedle sebe vypadají podzimní zvířátka, tak jako byste je našli v přírodě. Ostatně, keramické postavičky, které jsme našli pro inspiraci, potěší zejména děti.

Zvířátkům můžete na pravosti přidat například listy, kaštany nebo kamínky. Můžete je naaranžoat například na parapet či v domácnosti na komodu.

 

PODZIMNÍ BARVY

Podzim předvádí barvy ve zvlášť rafinovaných kombinacích. Pokud se vám nelíbí klasické dekorace, které na podzim obchody nabízí, trochu můžete zaimprovizovat a popustit uzdu své fantazii. Věci, které už doma máte jako dekorace, jednoduše kupte v nějaké z podzimních barev. Například můžete vyměnit kytičkový závěs za vínový, polštářky na pohovce světlé barvy do kávově hnědé a takto bychom mohli pokračovat. Stačí maličkosti a rozdíl uvidíte hned.

00790374_wxxcjt

Instagram veselé ženy