Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Jak zvelebit koupelnu

Že dekorace patří jen do obývacího pokoje, kuchyně či ložnice? To je pouze mýtus, který můžeme společně vyvrátit. Dekorace můžete mít úplně po celém bytě a na jakémkoliv místě, které si vymyslíte. A co třeba takhle v koupelně? Máte v té vaší nějaké dekorace? Chtěli byste si ji vyzdobit, ale nevíte jak? Tak potom jste tady správně! 

Funkční dekorace do koupelny

Jelikož v koupelně většinou nebývá moc volného místa (hlavně v panelových domech), je dobré, když má dekorace i praktické využití. Například ozdobný věšák na ručníky, mýdlenka, nebo praktické úložné boxy. 

Pokud se teď v blízké době vydáte na lov dekorací do koupelny, myslete i na jejich využití z hlediska praktičnosti.

Třeba pro takový dřevěný maják či svíčku vaši koupelnu tak maximálně zkrášlí a dodá tu pravou atmosféru, když se po dni plném stresu oddáte rituálům. Pokud se vám však takové kousky podaří najít, rozhodně neváhejte a pořiďte si je.

MOŘE 03 dekorace-koupelna

Úložné boxy

Úložné boxy do koupelny jsou snad jeden z nejlepších vynálezů, co byl kdy vymyšlen. Tak teď už ale vážně. Úložné boxy/systémy mají skvělou schopnost a to maskovat "nepořádek" a věci, které nevypadají moc hezky. V boxech můžete mít kosmetiku, fény, kulmy, žehličky, uklízecí prostředky, prací prášky a tak dále.

Můžete v nich mít opravdu cokoliv, co nevypadá hezky a kazí to celkový dojem z vaší krásné koupelny. Ikdyž podle vás má vše své místo, koupelna s hodně věcmi nikdy nebude vypadat uklizeně a fresh. Všechny tyto věci si rozdělte například do 3 boxů a uvidíte zázraky! 

Kotva

Jedním z velmi oblíbených motivů je kotva. V koupelnách jste ji určitě viděli několikrát a může se vám zdát, že je to obyčejná dekorace, která už je celkem ohraná. Tomu tak ale vůbec nemusí být, pokud ji hezky do prostoru zakomponujete. Krom klasické dřevěné dekorace si můžete pořídit například svícen s kotvou, polštář, věšák…

Dekorace s tématikou moře

Velmi oblíbené a žádané dekorace do koupelny, které si může dovolit každý z Vás, jsou dekorace přímo z hlubin moře. Jsou totiž úplně zadarmo. Sami si můžete nasbírat mušle, které se Vám líbí a použít je k výzodbě umyvadla či zrcadla. Nedoporučujeme převážet velké množství, jelikož je to v mnoha zemích zakázané a není to hezké vůči přírodě.

Najděte si například 5 krásných mušliček a věřte, že si s tím vystačíte.

Pokud nemáte možnost dostat se k moři, či někoho pověřit, aby vám dovezl mušle, zkuste kamínky či oblázky. Kamínky budou vypadat skvěle například v průhledné váze se svíčkou.

MOŘE 01

Plachetnice

Velmi dobře ke kotvám a mušlím padnou plachetnice, nebo loďky. Skvěle v koupelně navodí pocit, jako když jste na dovolené. Plachetnici můžete mít jako klasickou dekoraci, například ze dřeva, kovu, nebo keramiky. S plachetnící můžete mít například fotorámeček, polštářek, svícen, nebo obraz.

MOŘE 02

Pro více inspirace a tipů jsme pro vás natočili video na youtube Veselážena.cz .

Matoušková Anna

 

Instagram veselé ženy