Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Aromalampy a vosky

Jistě se vám už někdy stalo, že jste byli pozváni na oslavu, nebo návštěvu domů k někomu, s kým se moc často nevídáte. Je však slušné přívézt s sebou nějaký dárek, když jdete k někomu na návštěvu. Co ale koupit, když hostitele moc dobře neznáte? Článek s tipy na dárky už na našem webu najdete a proto se zaměříme přímo na aromalampy a vosky.

 

Na co je aromalampa?

Pokud vůbec nevíte, co je aromalampa, velmi jednoduše si to vysvětlíme. Aromalampa je keramický “svícen” do kterého vložíte čajovou svíčku a vonný vosk. Svíčka je pod voskem, takže ten se během chvíle rozehřeje a provoní celý pokoj. Vosků je opravdu spoustu, takže výběr vůně je na vás. 

FullSizeRender-1

Vosky 

Aromolampu můžete mít jak dlouho chcete, ale vosky se dají použít 2x maximálně 3x. Do nádobky na vosk nemusíte vkládat celý vosk který koupíte, ale například polovinu. Rozehřátá polovina bude vonět zhruba 2 dny(například 2 večery). Najdete u nás jak “klasické” čisté a lehké vůně, tak vánoční, sladké a velmi silné vůně.

FullSizeRender

Vonné oleje

Pokud nechcete, nebo nemáte rádi vosky, můžete používat vonné olejíčky. Ty se míchají s vodou do mističky, kam by jste dali vosk. Oleje jsou velmi silné a proto do vody stačí dát 5 kapek.

 

6084660720

Instagram veselé ženy