Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Jaký dárek koupit dítěti ke dni dětí?

Zdravíme všechny rodiče na plný úvazek! Zjistili jste, že se blíží den dětí a vy pro Vaše malé poklady nic nemáte a ani Vás nic nenapadá? Nezoufejte! Společně něco vymyslíme. Věříme, že Vám naše tipy pomohou vybrat vhodný dárek ke dni dětí. Každé dítě je jiné a tak rozhodování o dárku, je hlavně na Vás, jelikož vy ho znáte nejlépe. V tomto článku najdete inspiraci i tipy na vkusné, originální i vtipné dárky pro děti.

Na začátek je důležité přiznat si věk dítěte. Často se stává, že rodiče ze svých dětí chtějí věčná miminka a podle toho také vybírají dárky. Samozřejmě, jak už jsme řekli, všechny děti jsou jiné a každého v určitém věku zajímají jiné věci. Proto jsem společně pro vás sestavili malý “návod” co pro dítě v určitém věku vybrat či naopak, který dárek již není vhodný. 

Dárek pro dítě ve školce

U těch nejmenších není moc co zkazit. Sami nejlépe víte, s čím si hrají nejraději a co naopak rádi nemají. Může to být panenka, plyšák, lego nebo nějaké jednoduché stolní či karetní hry, určené pro výuku. Pokud hračky nedostávají denně, tak věřte, že jim uděláte velikou radost. Své oblíbené hračky většinou nosí všude s sebou a nedají na ně dopustit. Pokud chcete, můžete si společně dopřát trochu mlsání například zmrzlinovým pohárem. Poháry děti zbožňují a moc dobře ví, že to není obyčejná sváča. 

Dárek pro dítě na 1. Stupni

Určili jsme si celkem veliké věkové rozpětí, ale díky rozdílné rychlosti dospívání, to nebude žádný problém. Dítěti na prvnímu stupni je zhruba  7 - 11 let. Z holčiček se stávají dívky a z kluků jsou většinou pořád kluci.. Chlapci si ještě rádi hrají a povinnosti a určitá zodpovědnost jde stále mimo ně. Kdežto dívky se zažínají parádit, sami oblékat a při jednoduchých rozhodováních osamostatňovat. Nic nezkazíte klíčenkou, korálky, omalovnákami, nebo nějakou sadou na vyrábění.  

Kasička

Skvělá forma jak dárkem začít u dívek i chlapců trénovat zodpovědnost a rozvážnost při zacházení s penězi je kasička. Udělá radost, ale zároveň i svou službu. Při předávání dětem vysvětlíte, že do kasičky si můžou spořit kapesné, či drobné které dostávají například od babiček. Když si pak budou chtít koupit nějakou hračku, hru, nebo oblečení, řekněte jim, ať nákup dobře zváží a zaplatí si to ze svého.

Na našem e-shopu najdete několik různých kasiček. Klasické prasátko, botu, auto, kaktus, sovičku.. Pro kluky můžete zvolit například auto nebo tenisku. Pro holky jednorožce, sovičku nebo růžové auto.

DSC_0139

Dárek pro puberťáka

Pokud si myslíte, že i ten váš puberťák ocení dárek ke dní dětí, tak proč mu ho nepořídit. U této skupiny to může pro někoho být extrémně jednoduché a pro někoho naopak velmi těžké. Pojďme ignorovat trend obálek, jelikož to není žádný originální dárek. Sice to jsou vámi těžce vydělené peníze, ale pouze je vložíte do obálky a tím končí Váš zájem. Zkuste se proto trošku zamyslet nad tím co dělá a co by mu mohlo udělat radost.

DSC_0152

Může to být oblečení, dobrá kniha, kosmetika, nějaký zážitek nebo dokonce vkusná dekorace. V tomto věku si “děti” rádi zdobí a předělávají své pokoje. Letošním hitem jsou například polštáře ve tvaru donutu, nebo s “oboustranými” flitry. Když po polštáři jezdíte rukou, tak se flitry otáčí na druhou stranu a tvoří nové obrazce. Dívky se v tomto období většinou už lehce malují a parádí, takže šperkovnice nebo pořadač na make-up taky potěší.

99816-3

Matoušková Anna

Instagram veselé ženy