Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Jaký zvolit dárek ke dni otců

Že se slaví den matek asi každý z nás bere jako samozřejmost a známou věc. Ale co takhle den otců? I tatínkové si přeci zaslouží svůj den! Mají ho děti, maminky, tak proč ne i tatínkové. Letos den otců připadá na neděli 17. června. U tatínků je výběr dárku ještě o něco těžší než u maminek. Připravte si blog na poznámky a můžeme začít!
DSC_0019

Co má rád?
Otázka, která Vám při vybírání dárku hodně pomůže je “ Co má můj tatínek rád?”. Někteří z nich o tom mluví, či to dávají nějakým způsobem  najevo. Jiní jsou zase lehce tajemní a budete muset trochu pátrat. Někteří chlapy mají rádi dobré jídlo, pivo, hodinky, výbavu na sport...  Když odpověď bude jasná, přichází  kreativní část. Pokud má rád například rád jildo, nezvěte ho obyčejně na večeři. Kupte mu například proutěný koš, který naplníte jeho oblíbenými pochutinami. Pokud rád vaří, pořidtě mu například sadu nožů, či podobné pomocníky do kuchyně.
148777

Co dělá ve svém volném čase?
Pokud má nějaké koníčky, či nějakou činnost kterou rád dělá ve svém volném čase tak ji podpořte. Pokud například má rád fotbal, můžete mu koupit dres. Nechcete-li, nebo nemáte možnost do dárku investovat moc peněz kupte mu něco spojeného s jeho zájmem.
Hrníček s logem fotbalového týmu, šálu, tričko, či “pozvánku” na společné sledování fotbalu. Opět- zapojte své kreativní já!
I přes to, že fotbal nemáte rády o jeho den D na to nezapomeňte. Udělejte mu radost.

Něco pro kuřáky
I přes to, že kouření je velmi špatný zlozvyk a neměli bychom v něj nikoho podporovat, v tento den, můžeme lehce přimhouřit oči. Nenepadá Vás nic jiného,nebo máte pocit, že není dárek, který by se tatínkovi zalíbil a je to vášnivý kuřák? Pak popelník, zapalovač, nebo pouzdro na cigarety bude dobrá volba.

DSC_0014

 

Nejkrásnější věci jsou zadarmo
Při vymyšlení dárku nezapoemeňte na jednu velmi důležitou věc. Ty nejkrásnější věci jsou v životě zadarmo! Běžte se s tatínkem projít do přírody, obejměte ho a řekněte mu, co pro Vás znamená. Žádný dárek se nikdy nevyrovná vzpomínkám, zážitkům a citům. Nikdo z Nás neví, co bude zítra a proto si važme našich blízkých a milovaných.

 Matoušková Anna

Instagram veselé ženy