Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Jaký dárek zvolit pro učitelku

Blíží se nejšťastnější období všech studentů a to konec školního roku, který je spjatý s obdarováním učitelůučitelek za jejich několikaměsíční práci.

Právě při konci roku se všichni těší na zdánlivě nekonečné dvouměsíční prázdniny plné pohody a klidu.

Této příjemné chvíli předchází čas, kdy každý školou povinný dostává vysvědčení, které nebývá ani zdaleka tak příjemné, jako prázdniny.

Právě v tuto chvíli dávají  děti svým trenérům, učitelkám a vychovatelkám malé symbolické dárečky, kterými jim vyjadřují svůj dík za uplynulý rok. V dnešním článku společně probereme všechny vhodné možnosti, které můžete zvážit a případně pořídit jako originální dárek.

Společně tak najdeme řešení, jak najít vhodný dárek k vysvedčení, dárek ke konci roku nebo dárek na rozloučenou. Podívejte se u nás a darujte svému oblíbenému učiteli nebo paní učitelce.

kosmetika-učitelka      mydlo-ucitelky     hrnek-ucitelka

Tipy na dárky pro učitelku či učitele

Nezapomeňte na své třídní či oblíbené učitele a obdarujte je na konci školního roku originálním. Dárek pro učitele od nás bude krásnou vzpomínkou na vaší třídu.

Květina pro učitelku

Pokud vymýšlíte dárek pro ženu, a nevíte co vybrat, zvolte květinu. Ať už se jedná o mladou učitelkou nebo starší paní vychovatelku, květinu určitě ocení.

Květina plná citů rozhodně nikoho neurazí, ba naopak, vykouzlí úsměv na tváři. Můžete vsadit na klasiku v podobě červené růže, nebo popusťte fantazii a sáhněte po netradičních spojeních.

Moudrá sova

Každá učitelka jistě ocení když do dárku zakomponujete sovičku. Je totiž známým symbolem pro moudrost, které učitelky mají na rozdávájí (bezpochyby).

Pokud budete pátrat, s motivem sovičky jistě najdete mnoho různých věcí. Na našem e-shopu si můžete například objednat aroma lampu ve tvaru sovičky, mýdla, hrnečky, polštáře či dekorativní postavičky. 

Můžete pořídit opravdu cokoliv ve tvaru sovy. Fantazii se meze nekladou a dárek je Vaše osobní volba. Nikdo vám nevynadá za to, že jste koupili hrneček místo bonboniéry.

82188-1

Maličkost pro radost

Pokud máte pocit, že osobu kterou obdarováváte dostatečně neznáte, sáhněte po co nejvíce univerzálním dárku. Učitelky někdy rády bývají tajemné a tak se vám může stát, že nebudete vědět co pořídít.

Pro tyto momenty jsou všeobecně známé drobnosti, u kterých prostě jednoduše doufáte, že se zalíbí. Mýdla, svícny, klíčenky, bonboniéry, či výrobky od dětí.

Tyto dárky jsou ideální jelikož nestojí moc peněz, ale svou službu udělají.

 59913

Vůně

Není snad nikdo na světě, kdo by nechtěl příjemně provoněný domov. To se dá zařídit vosky( rozpouští se v aroma lampě), svíčkami, vonnými tyčinkami, nebo difuzéry. V interiéru vypadají skvěle a zárověn úžasně provoní celý byt. Při výběru vůně vsaďte na klasiku. Vanilka, levandule, kvítí, nebo jasmín..

 DSC_0176

Instagram veselé ženy