Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

REKLAMACE A SERVIS

POSTUP PŘI REKLAMACI

I.) Překontrolujte dodané zboží. Reklamaci poškozeného zboží, je zapotřebí řešit ihned, maximálně do 24h hodin od převzetí zásilky.

II.) Identifikujte, zda-li vady na zboží jsou způsobeny přepravou nebo chybným výrobním procesem

III.) Informujte nás neprodleně o vadách nebo nesrovnalostech ve Vaší zásilce a to nejpozději do 24hodin od převzetí zásilky a to telefonicky nebo emailem, při zprodlení nebude brát zřetel na požadovanou reklamaci.

IV.) Při výrobních vadách (nesouměrné rozměry, oloupaná barva, nekompletní zboží nebo poničený obal produktu) zašlete takový sortiment zpět a to dle původního způsoby přepravy:

Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží. Na základě emailem zaslaného (ofoceného nebo naskenovaného) dokladu o zaslání zásilky, Vám náklady za přepravu proplatíme v odpovídající výši dle informací uvedených výše na vámi uvedený bankovní účet a to nejpozději do 30 kalendářních dnů od přijmutí dokladu.

a) Pokud jste si zásilku převzali na pobočce zásilkovny, využijte pro opětovné zaslání zásilky opět libovolnou pobočku zásilkovny a pro získání přepravního štítku využijte služby REKLAMAČNÍHO ASISTENTA. Odkaz vám zašleme emailem. Za přepravu ani službu asistenta nebudete nic platit, přepravné jde na náš vrub.

V případě, že se rozhodnete této služby nevyužít a zašlete nám zásilku zpět jinou formou přepravy, proplatíme Vám náklady do výše 35Kč vč. DPH.   

b) Pokud jste zásilku převzali od jiného přepravce, zvolte vždy nejlevnější formu přepravy – doporučujeme PPL / DPD / ZÁSILKOVNA vždy jako obyčejný balík a bez dobírky. Na základě zaslaného ofoceného nebo naskenovaného dokladu o zaslání zásilky, Vám přepravu následně proplatíme v plné výši na vámi uvedený bankovní účet.

Pokud zvolíte jinou formu přepravy a cena bude vyšší než ve srovnání s nejlevnějším způsobem, vždy proplatíme náklady na dopravy do výše nejlevnější formy přepravy.

Zásilku zašlete nejpozději do 2 pracovních dnů na kontaktní adresu B.R. SYSTEM s.r.o., Žižkova 141, Kralupy nad Vltavou, 27801 s vyplněným reklamačním formulářem, který najdete zde REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

Pro urychlení celého procesu doporučujeme potřebné informace, popis vad a fotografie produktu zaslat emailem na adresu info@veselazena.cz . Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží a na základě odpovídajících podkladů zmíněných výše. Pro vyúčtování nákladu na dopravu, nám zašlete emailem na adresu info@veselazena.cz ofocený nebo naskenovaný doklad o zaslání zásilky.

V.) Poškození zboží způsobené dopravcem PPL, DPD a ZÁSILKOVNA.cz

a) Vždy máte povinnost namítat porušení obalu při převzetí zásilky a můžete odmítnout převzetí takové zásilky. Vždy máte možnost si zboží na místě rozbalit, zkontrolovat a v případě jakýchkoli nesrovnalostí o tom informovat přepravce a stejně tak nás na uvedených kontaktech.

b) Pokud zásilka nejeví sebemenší viditelné poškození, ale předmět uvnitř je poškozen, do 24h od převzetí zásilky nám zašlete fotografie - n a fotografiích musí být viditelně zachyceno:

     i.) celá zásilka (celý balík)

20190306_124231

     ii.) nevybalený poničený produkt umístěný uvnitř zásilky a včetně viditelného poškození přepravou, je zapotřebí na fotografii zachytit předmět a místo poškození včetně výplňového materiálu v zásilce

20190306_111036

  20190306_115619

iii.) viditelný a čitelný přepravní štítek

20190306_123356

Následně Vás budeme informovat o vyřizování reklamace ze strany přepravce a zašleme Vám pokyny pro další postup. V žádném případě do ukončení vyřízení reklamace nevyhazujte přepravní štítek, krabici, obalový ani výplňový materiál. V opačném případě může být reklamace zamítnuta z důvodu nedodržení podmínek a postupu reklamace dle podmínek přepravce.

c) Pokud dojde k převzetí zásilky s viditelným poškozením obalu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel!

VI.) NADROZMĚRNÉ zásilky - např. NÁBYTEK (obvod zásilky nad 200cm ) nebo těžké zásilky (nad 30kg) je zapotřebí řešit individuálně, o této skutečnosti nás neprodleně informujte na uvedených kontaktech - objednáme vám vlastní svoz. V případě nedodržení tohoto postupu, neproplácíme náklady na přepravu.

Vždy je zapotřebí poškozený předmět v zásilce oznámit tentýž den od obdržení zásilky, na pozdější reklamace nebude brán zřetel!

REKLAMACE DLE VOP 

Děkujeme za pochopení.

S přáním VESELÉHO DNE

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy