Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

REKLAMACE A SERVIS

POSTUP PŘI REKLAMACI

I.) Překontrolujte dodané zboží. Reklamaci poškozeného zboží, je zapotřebí řešit ihned, maximálně do 24h hodin od převzetí zásilky.

II.) Identifikujte, zda-li vady na zboží jsou způsobeny přepravou nebo chybným výrobním procesem

III.) Informujte nás neprodleně o vadách nebo nesrovnalostech ve Vaší zásilce a to nejpozději do 24hodin od převzetí zásilky a to telefonicky nebo emailem, při zprodlení nebude brát zřetel na požadovanou reklamaci.

IV.) Při výrobních vadách (nesouměrné rozměry, oloupaná barva, nekompletní zboží nebo poničený obal produktu) zašlete takový sortiment zpět a to dle původního způsoby přepravy:

Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží. Na základě emailem zaslaného (ofoceného nebo naskenovaného) dokladu o zaslání zásilky, Vám náklady za přepravu proplatíme v odpovídající výši dle informací uvedených výše na vámi uvedený bankovní účet a to nejpozději do 30 kalendářních dnů od přijmutí dokladu.

a) Pokud jste si zásilku převzali na pobočce zásilkovny, využijte pro opětovné zaslání zásilky opět libovolnou pobočku zásilkovny a pro získání přepravního štítku využijte služby REKLAMAČNÍHO ASISTENTA. Odkaz vám zašleme emailem. Za přepravu ani službu asistenta nebudete nic platit, přepravné jde na náš vrub.

V případě, že se rozhodnete této služby nevyužít a zašlete nám zásilku zpět jinou formou přepravy, proplatíme Vám náklady do výše 35Kč vč. DPH.   

b) Pokud jste zásilku převzali od jiného přepravce, zvolte vždy nejlevnější formu přepravy – doporučujeme PPL / DPD / ZÁSILKOVNA vždy jako obyčejný balík a bez dobírky. Na základě zaslaného ofoceného nebo naskenovaného dokladu o zaslání zásilky, Vám přepravu následně proplatíme v plné výši na vámi uvedený bankovní účet.

Pokud zvolíte jinou formu přepravy a cena bude vyšší než ve srovnání s nejlevnějším způsobem, vždy proplatíme náklady na dopravy do výše nejlevnější formy přepravy.

Zásilku zašlete nejpozději do 2 pracovních dnů na kontaktní adresu B.R. SYSTEM s.r.o., Žižkova 141, Kralupy nad Vltavou, 27801 s vyplněným reklamačním formulářem, který najdete zde REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

Pro urychlení celého procesu doporučujeme potřebné informace, popis vad a fotografie produktu zaslat emailem na adresu info@veselazena.cz . Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží a na základě odpovídajících podkladů zmíněných výše. Pro vyúčtování nákladu na dopravu, nám zašlete emailem na adresu info@veselazena.cz ofocený nebo naskenovaný doklad o zaslání zásilky.

V.) Poškození zboží způsobené dopravcem PPL, DPD a ZÁSILKOVNA.cz

a) Vždy máte povinnost namítat porušení obalu při převzetí zásilky a můžete odmítnout převzetí takové zásilky. Vždy máte možnost si zboží na místě rozbalit, zkontrolovat a v případě jakýchkoli nesrovnalostí o tom informovat přepravce a stejně tak nás na uvedených kontaktech.

b) Pokud zásilka nejeví sebemenší viditelné poškození, ale předmět uvnitř je poškozen, do 24h od převzetí zásilky nám zašlete fotografie - n a fotografiích musí být viditelně zachyceno:

     i.) celá zásilka (celý balík)

20190306_124231

     ii.) nevybalený poničený produkt umístěný uvnitř zásilky a včetně viditelného poškození přepravou, je zapotřebí na fotografii zachytit předmět a místo poškození včetně výplňového materiálu v zásilce

20190306_111036

  20190306_115619

iii.) viditelný a čitelný přepravní štítek

20190306_123356

Následně Vás budeme informovat o vyřizování reklamace ze strany přepravce a zašleme Vám pokyny pro další postup. V žádném případě do ukončení vyřízení reklamace nevyhazujte přepravní štítek, krabici, obalový ani výplňový materiál. V opačném případě může být reklamace zamítnuta z důvodu nedodržení podmínek a postupu reklamace dle podmínek přepravce.

c) Pokud dojde k převzetí zásilky s viditelným poškozením obalu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel!

VI.) NADROZMĚRNÉ zásilky - např. NÁBYTEK (obvod zásilky nad 200cm ) nebo těžké zásilky (nad 30kg) je zapotřebí řešit individuálně, o této skutečnosti nás neprodleně informujte na uvedených kontaktech - objednáme vám vlastní svoz. V případě nedodržení tohoto postupu, neproplácíme náklady na přepravu.

Vždy je zapotřebí poškozený předmět v zásilce oznámit tentýž den od obdržení zásilky, na pozdější reklamace nebude brán zřetel!

REKLAMACE DLE VOP 

Děkujeme za pochopení.

S přáním VESELÉHO DNE

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení