Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Dekorace pracovní plochy

Příjemné pracovní prostředí hraje velikou roli ve vaší produktivitě a vašem pracovním životě. Uklizená a čistá pracovní plocha je důležitá v každém povolání. V dnešním článku se společně podíváme na to, jaké věci by vám na pracovním stole chybět rozhodně neměli a naopak jakým byste se raději měli vyvarovat.

Organizace pracovního prostoru

Dnešní článek je sice zaměřen na pracovní plochu, ale lehce se dotkneme i šuplíků a dalších úložných prostorů. Pokud máte například mnoho různých dokumentů, snažte se je mít co nejlépe rozganizované. Skoro v každém papírnictví seženete různě barevné pořadače, či desky. Při práci se pak nebudete muset zdržovat hledáním nějakého papíru, ve štosu dalších 80 jiných papírů. Pokud neděláte s papíry, ale třeba šijete, kupte si malé papírové krabičky, které použijete v šuplících jako organizéry. Do krabiček si pak nitě rozdělte podle barev, tloušťky, nebo čehokoliv co vám napomůže k rychlému hledání.

Vychytávky na pracovní stůl

Pokud si v blízké době plánujete budovat kancelář, či nějaký pracovní prostor, určitě byste si měli promyslet jaké pomůcky používáte denně. Klidně si je sepište na papír, ať na nic nezapomenete. Nezbytnosti byste měli mít co nejvíce po ruce a nejlépe i na očích. Podle toho co děláte za práci,i je dobré vybrat i stůl. Pokud například děláte jen na počítači, bude vám stačit obyčejný stůl s jedním šuplíkem. Pokud je však vaše povolání například výroba náramků, bude se vám hodit stůl s více šuplíky, do kterých budete moci dát všechny nezbytnosti na vyrábění.

39HFA5710498723040-B_2

 

Dekorace na pracovní stůl

Pokud nepatříte mezi ty šťastlivce, kteří svou práci milují, musíte se naučit mít svou práci rádi a udělat si ji alespoň trochu příjemnou. Nedoporučujeme však mít na stole dekorací zbytečně moc. Mohlo by vás to rozptylovat a zabírat mnoho prostoru a to nechceme. Mohou to být čerstvé květiny, svíčka, nebo dřevěný kalendář.

kvetiny-vaza

Elektronika stranou

Pokud nepotřebujete k práci telefon, nebo notebook, vůbec si je na svou pracovní plochu neberte. Budou vás rozrušovat, budete s někým telefonovat, či něco hledat na internetu. Pokud však notebook potřebujete, zablokujte si na určitý čas, stránky, které nechcete navštěvovat. Facebook, youtube, či určité eshopy.

 

Funkční dekorace

Dekorace, které jsme zminovali už v článku o koupelnách jsou dekorace funkční. Neboli takové věci, které vypadají dobře a zároven plní nějakou funkci. Hodiny, lapmička, kalendář, vonný pytlík..

Pro lepší ukázku a inspiraci jsme pro vás natočili video na youtube.

 

Instagram veselé ženy