Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Oslavy v květinovém duchu

Krásné letní počasí úplně svádí k trávéní volného času venku a nejlépe po boku svých blízkých a milovaných. To se ale bohužel ne vždy kvůli každodeními shonu povede.

Jsou však události, na kterých se často sejde celá rodina a přátele. V takovém případě je nezbytné si tento výjimečný den pořádně užít.

Oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, oslavy úspěchů, nebo baby shower - neboli odhalení pohlaví ještě nenarozeného miminka.

V dnešním článku se zaměříme hlavně na dekorace a drobné detaily, které můžete na vaší oslavě použít, zejména s tématikou květin.

image

Písmeno z květin 

Velkým letošním hitem jsou písmena, číslice či dokonce “zdi” z květin. Pokud slavíte například 20. narozeniny můžete si v květinářství objednat obroské číslo 20, celé vyskládané z květin. To by však vyšlo velmi draho a tak existují různé způsoby, jak si takové číslo, či písmeno vyrobit doma po svém. 

 

Pozvánky

Věc která v dnešní době bohužel už moc nefrčí jsou pozvánky. Většina lidí jednoduše rozešlete zprávu na facebooku nebo tam vytvoří událost. Co takhle ale předat pozvánky přátelům osobně nebo je zaslat rovnou k nim domů?

Kupte obyčejné čtvrtky a ozdobte a nadepište si je podle svých představ! Kytičky, třpytky, lepíky, samolepky, malůvky, prostě cokoliv.

il_570xN.1160607804_vu7z

Květiny všude kolem nás

Použijte květiny všude kde budete moct. Na stoly do váz naaranžujte například luční kvíty a všude po stole poházejte lístky z květů. Existují i jedlé květiny a proto se nemusíte vůbec bát, zakomponovat je do driků, či pokrmů. Vypadají skvěle v salátu, na dortu, nebo na cupcaku. Dát je můžete však kamkoliv, kam budete chtít. Jedlé květy má například: denivka, miniviolka, sedmikráska, pampeliška...  Pokud budete chtít použít i jinou květinu, nejdříve si ověřte, zda-li není jedovatá. 

14125547211409228501_src

Instagram veselé ženy