Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Reklamace a servis

Postup při reklamaci

1) Překontrolujte dodané zboží

2) Identifikujte, zda-li vady na zboží jsou způsobeny přepravou nebo chybným výrobním procesem

3) Informujte nás neprodleně o vadách nebo nesrovnalostech ve Vaší zásilce a to nejpozději do 1 kalendářního dne od doručení zásilky a to telefonicky nebo emailem, při opožděném informování, nebude brát zřetel na požadovanou reklamaci

4) Při výrobních vadách (nesouměrné rozměry, oloupaná barva, nekompletní zboží nebo poničený obal produktu) zašlete takový sortiment zpět a to:

          A)Pokud jste si zásilku převzali na pobočce zásilkovny, využijte pro opětovné zaslání zásilky opět libovolnou pobočku zásilkovny a pro získání přepravního štítku využijte služby REKLAMAČNÍHO ASISTENTA. Za přepravu ani službu asistenta nebudete nit platit.

          V případě, že se rozhodnete této služby nevyužít a zašlete nám zásilku zpět jinou formou přepravy, proplatíme Vám náklady jen do výše 35Kč vč. DPH.   

          B) Pokud jste zásilku převzali od jiného přepravce, zvolte vždy nejlevnější formu přepravy – doporučujeme Česká Pošta - obyčejný balík. Na základě zaslaného ofoceného nebo naskenovaného dokladu o zaslání zásilky, Vám přepravu následně proplatíme v plné výši na vámi uvedený bankovní účet.

Pokud zvolíte jinou formu přepravy a cena bude vyšší než ve srovnání s nejlevnějším způsobem, vždy proplacíme náklady na dopravy do výše nejlevnější formy přepravy.

Zásilku zašlete nejpozději do 2 pracovních dnů na kontaktní adresu B.R. SYSTEM, Žižkova 141, Kralupy nad Vltavou, 27801 s vyplněným reklamačním formulářem, který najdete přiložený uvnitř zásilky.

Pro urychlení celého procesu doporučujeme potřebné informace, popis vad a fotografie produktu zaslat emailem na adresu info@veselazena.cz . Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží. Pro vyúčtování nákladu na dopravu, nám zašlete emailem na adresu info@veselazena.cz ofocený nebo naskenovaný doklad o zaslání zásilky.

 

5) Poškození zboží způsobené dopravcem:

PPL a ZÁSILKOVNA.cz - zašlete nám fotografie poničeného produktu, včetně fotografií celého balíku a poničeného místa balíku, následně Vás budeme informovat o vyřizování reklamace ze strany přepravce a zašleme Vám pokyny pro další postup.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy