Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

Reklamace a servis

Postup při reklamaci

1) Překontrolujte dodané zboží

2) Identifikujte, zda-li vady na zboží jsou způsobeny přepravou nebo chybným výrobním procesem

3) Informujte nás neprodleně o vadách nebo nesrovnalostech ve Vaší zásilce a to nejpozději do 1 kalendářního dne od doručení zásilky a to telefonicky nebo emailem, při opožděném informování, nebude brát zřetel na požadovanou reklamaci

4) Při výrobních vadách (nesouměrné rozměry, oloupaná barva, nekompletní zboží nebo poničený obal produktu) zašlete takový sortiment zpět a to:

          A)Pokud jste si zásilku převzali na pobočce zásilkovny, využijte pro opětovné zaslání zásilky opět libovolnou pobočku zásilkovny a pro získání přepravního štítku využijte služby REKLAMAČNÍHO ASISTENTA. Za přepravu ani službu asistenta nebudete nit platit.

          V případě, že se rozhodnete této služby nevyužít a zašlete nám zásilku zpět jinou formou přepravy, proplatíme Vám náklady jen do výše 35Kč vč. DPH.   

          B) Pokud jste zásilku převzali od jiného přepravce, zvolte vždy nejlevnější formu přepravy – doporučujeme Česká Pošta - obyčejný balík. Na základě zaslaného ofoceného nebo naskenovaného dokladu o zaslání zásilky, Vám přepravu následně proplatíme v plné výši na vámi uvedený bankovní účet.

Pokud zvolíte jinou formu přepravy a cena bude vyšší než ve srovnání s nejlevnějším způsobem, vždy proplacíme náklady na dopravy do výše nejlevnější formy přepravy.

Zásilku zašlete nejpozději do 2 pracovních dnů na kontaktní adresu B.R. SYSTEM, Žižkova 141, Kralupy nad Vltavou, 27801 s vyplněným reklamačním formulářem, který najdete přiložený uvnitř zásilky.

Pro urychlení celého procesu doporučujeme potřebné informace, popis vad a fotografie produktu zaslat emailem na adresu info@veselazena.cz . Reklamaci budeme vyřizovat na naše náklady po obdržení reklamovaného zboží. Pro vyúčtování nákladu na dopravu, nám zašlete emailem na adresu info@veselazena.cz ofocený nebo naskenovaný doklad o zaslání zásilky.

 

5) Poškození zboží způsobené dopravcem:

PPL a ZÁSILKOVNA.cz - zašlete nám fotografie poničeného produktu, včetně fotografií celého balíku a poničeného místa balíku, následně Vás budeme informovat o vyřizování reklamace ze strany přepravce a zašleme Vám pokyny pro další postup.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení