Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

ZABALENÍ OBJEDNÁVKY

BALÍČKY BALÍKY S LÁSKOU A PÉČÍ

Snažíme se myslet a fungovat maximálně efektivně z hlediska ekologie. Balení dekorací a bytových doplňku bývá časově a zručností mnohdy nejnáročnější proces v rámci expedování zásilek. Nikdo si nepřeje, aby došlo k poškození zasílaného sortimentu během přepravy. Ne vždy je to zcela jednoduché a snadné, ale daří se nám to z více jak 99%. Našim cílem je, aby vám balíček bezpečně dorazil domů a jeho otevírání bylo příjemným zážitkem plným skvělé atmosféry.

Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro Vaše balíčky. Recyklujeme primárně kartonový obalový materiál a to jako výplň do zásilek. Může se jednat o samotné kusy kartonu, nebo o drcený karton, který je ještě vhodnější volbou. Zboží je tak přepravováno ve větším komfortu a snižuje se tak riziko poškození při přepravě. 

drticka_kartonu_ekomet440_aplikace1

Pro velmi křehký sortiment používáme přírodně rozložitelný polystyren - Flo-pak tělíska jsou unikátním výplňovým materiálem, který nabízí špičkovou ochranu při přepravě. Tělíska obsahují 99 % vzduchu, jsou mimořádně lehká a ekologická. Jsou bezprašná a v nezanechávají žádné stopy.

FLO-2

Některé produkty je zapotřebí obalit bublinkovou fólií stejně tak některé zásilky je nutné obalit stretchovou fólíí.

FBU-2_1

Snažíme se maximalizovat využití obalového materiálu od našich dodavatelů a snižovat tak množství materiálu, které by jinak bylo hned zrecyklováno. Veškerý zbylý obalový materiál poctivě třídíme a odvážíme jej do tříděného odpadu. A proto prosíme i vás, naše zákazníky, poctivě třiďte! Všem nám jde přeci o stejnou věc!

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy