Registrovaným zákazníkům nabízíme slevu 2% při nákupu nad 1500,-

ZABALENÍ OBJEDNÁVKY

BALÍČKY BALÍKY S LÁSKOU A PÉČÍ

Snažíme se myslet a fungovat maximálně efektivně z hlediska ekologie. Balení dekorací a bytových doplňku bývá časově a zručností mnohdy nejnáročnější proces v rámci expedování zásilek. Nikdo si nepřeje, aby došlo k poškození zasílaného sortimentu během přepravy. Ne vždy je to zcela jednoduché a snadné, ale daří se nám to z více jak 99%. Našim cílem je, aby vám balíček bezpečně dorazil domů a jeho otevírání bylo příjemným zážitkem plným skvělé atmosféry.

Nezaměřujeme se pouze na alternativní výrobky, které podporují redukci odpadů, ale i na naše obalové materiály, které s provozem e-shopu souvisí.

V rámci úspory a recyklace obalových materiálů také používáme krabice a výplňový materiál od našich dodavatelů i pro Vaše balíčky. Recyklujeme primárně kartonový obalový materiál a to jako výplň do zásilek. Může se jednat o samotné kusy kartonu, nebo o drcený karton, který je ještě vhodnější volbou. Zboží je tak přepravováno ve větším komfortu a snižuje se tak riziko poškození při přepravě. 

drticka_kartonu_ekomet440_aplikace1

Pro velmi křehký sortiment používáme přírodně rozložitelný polystyren - Flo-pak tělíska jsou unikátním výplňovým materiálem, který nabízí špičkovou ochranu při přepravě. Tělíska obsahují 99 % vzduchu, jsou mimořádně lehká a ekologická. Jsou bezprašná a v nezanechávají žádné stopy.

FLO-2

Některé produkty je zapotřebí obalit bublinkovou fólií stejně tak některé zásilky je nutné obalit stretchovou fólíí.

FBU-2_1

Snažíme se maximalizovat využití obalového materiálu od našich dodavatelů a snižovat tak množství materiálu, které by jinak bylo hned zrecyklováno. Veškerý zbylý obalový materiál poctivě třídíme a odvážíme jej do tříděného odpadu. A proto prosíme i vás, naše zákazníky, poctivě třiďte! Všem nám jde přeci o stejnou věc!

logo_VZ_horizontal

Instagram veselé ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení